Użytkownik Hasło Pamiętaj mnie Zarejestruj się!
Z kraju : Eliminacje do MPwWK-PCM 2018!
dnia 2017-12-20 21:20:00Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy wędkarskie rodziny karpiowe do uczestnictwa w pierwszych rodzinnych eliminacjach do MPwWK – PCM 2018.

Nasze zawody są dwuetapowym starciem, które zaistnieje dzięki współpracy Koła PZW Azoty z Kędzierzyna – Koźla wraz z Sekcją Karpiową AZOTY i Rekinami Dziewiątki z Polską Federacją Wędkarstwa Karpiowego.

Starcie będzie miało miejsce w dwóch terminach i na dwóch łowiskach:
– Szmaragdowy Staw w Chrząstawie Wielkiej – 13-15.07.2018 (https://www.facebook.com/%C5%81owisko-Szmaragdowy-Staw-618…/),
– zbiornik C & R Miejsce Kłodnickie w Kędzierzynie – Koźlu – 10-12.08.2018 (https://www.facebook.com/Jezioro-Miejsce-K%C5%82odnickie-2…/).

Warunkiem startu jest uczestnictwo drużyny, w której jeden z członków musi być wędkującym dzieckiem w wieku 10-17 lat. Wędkujące tzn. potrafiące wykonać wszystkie czynności wędkarstwa rzutowego z pomocą osoby dorosłej (ewentualnie z wyłączeniem nęcenia spombem – to po stronie dorosłego zawodnika), konieczna jest umiejętność holowania i podbierania ryb.

Prawo do startu mają osoby spełniające powyższy warunek.

W planie zawodów przewidujemy: integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek, smakowitą pizzę, pyszne obiady, świetną atmosferę, brania ryb ????, sportową rywalizację, długie rozmowy wspomnieniowe doświadczonych karpiarzy, odwiedziny przyjaciół karpiarzy, upominki dla dzieci… i… ????
Zaszczytu startu w zawodach może dostąpić jedynie 10 drużyn z całej Polski, więc z założenia są one wydarzeniem wyjątkowym i elitarnym.

Koszt uczestnictwa – 250 zł za parę za obie części zawodów. Wpłatę będzie można wykonać na konto Federacji jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Zgłoszenia należy dokonać dzwoniąc na nr tel. 506662351.

Wersja do wydrukowania Powiadom znajomego o tej wiadomości Utwórz dokument .pdf z tego artykułu
Komentarze są własnością ich autorów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.