Użytkownik Hasło Pamiętaj mnie Zarejestruj się!
PFWK Informacje : Zebranie Zarządu PFWK!
dnia 2015-01-18 20:30:00

 

Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego informuje, że w dniach 16 - 17 stycznia 2015 r. we Wrocławiu odbyło się zebranie członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej, zwołane na podstawie § 7 pkt 12 Statutu PFWK.
Z wyjątkiem jednej osoby, której ważne sprawy rodzinne nie pozwoliły na udział w zebraniu, stawili się wszyscy członkowie wyżej wymienionych organów. 

 

 

W związku z rezygnacją złożoną przez dwóch członków Zarządu nastąpiła konieczność uzupełnienia składu tego organu. Na podstawie § 7 pkt 17 Statutu PFWK, nowymi członkami Zarządu zostali:

- Adam Zawistowski
- Radosław Badach

Z dniem 1 stycznia 2015 r. swoją rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego złożył również Andrzej Kręcichwost.
W tej sytuacji nastąpiła konieczność wybrania nowego Prezesa stowarzyszenia. Pełnienie tej funkcji zostało powierzone Sławomirowi Pusz.

Aktualny skład Zarządu Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego przedstawia się następująco:

- Sławomir Pusz – Prezes Zarządu
- Paweł Stępień – Wiceprezes Zarządu
- Robert Biadała - Wiceprezes Zarządu
- Maciej Reszetarski – Skarbnik
- Kamil Spławski – Członek Zarządu
- Daniel Ruciński – Członek Zarządu
- Radosław Badach – Członek Zarządu
- Adam Zawistowski – Członek Zarządu

Aktualny skład Komisji Rewizyjnej Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego przedstawia się następująco:

- Paweł Strzelczyk – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
- Wojciech Lenda – Członek Komisji Rewizyjnej
- Krzysztof Wesołowski - Członek Komisji Rewizyjnej

Dotychczasowemu Prezesowi oraz ustępującym członkom Zarządu serdecznie dziękujemy za poświęcony Federacji czas i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Mamy nadzieję, że nadal będziecie nas wspierać i pomagać w realizacji bieżących zadań.
W dalszej części zebrania dokonano nowego podziału obowiązków i kompetencji poszczególnych członków Zarządu. Szczegółowy zakres zadań dostępny będzie niebawem w zakładce ZARZĄD na stronie głównej portalu PFWK.
Ponadto omówiono i ustalono plan prac na rok 2015 na federacyjnym łowisku Szmaragdowy Staw, przygotowano projekty materiałów na V Walne Zebranie Członków Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego oraz przedyskutowano bieżąca sprawy stowarzyszenia.


Mamy nadzieję, że w pracę na rzecz stowarzyszenie włączą się aktywnie wszyscy członkowie Federacji. Pracy jest dużo i każda osoba mogąca poświęcić odrobiną swojego wolnego czasu i zaangażowania jest mile widziana.

Wersja do wydrukowania Powiadom znajomego o tej wiadomości Utwórz dokument .pdf z tego artykułu
Komentarze są własnością ich autorów. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.