Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
XIV WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW PFWK
Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w XIV już Walnym Zgromadzeniu Członków Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego, które odbędzie się 14.04.2024 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej w Kramnicach Miejskich, w Sochaczewie (woj. mazowieckie) przy ul. 1-go Maja 21.
Wydarzenie to oprócz podsumowania roku 2023, będzie świetną okazją do podjęcia rozmów na temat: określenia kierunków rozwoju PFWK, oddziałów terenowych, a także nowych i aktualnie posiadanych łowisk, czy projektów.
Na tegorocznych targach usłyszeliśmy wiele ciepłych słów, jak również deklaracji dotyczących zaangażowania się w życie naszego stowarzyszenia. Jest to zatem świetna okazja aby przejść od słów do czynów.

 

Jest nam niezmiernie miło, że to niezwykle ważne dla naszego stowarzyszenia wydarzenie, ponownie uzyskało Patronat Honorowy Burmistrza Miasta Sochaczew, Pana Piotra Osieckiego

Uprzejmie prosimy Wszystkich, którzy wybierają się na tegoroczne WZC o potwierdzenie swojej obecności do dnia 10.04 br., co ułatwi nam organizację tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy.

Bądźcie tam razem z nami!

Udostępnij: