Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
Eliminacje MPwWK PCM 2022

Eliminacje MPwWK PCM 2022

CYKL JESIENNY 2021

l.p. Nazwa zawodów Przyznana ilość PCM Termin zawodów Miejsce/Łowisko Planowana Ilość zespołów Cena wpisowego KWALIFIKACJA do FINAŁU PCM 2022
1 Puchar sklepu Kaper 1 29/03.10.2021 Na Gołyszu 17 1150 Jarek Witko, Dominik Pandos
2 III Puchar Staropolanki 2 15/19.09.2021 Staropolanka 22 800 Tomasz Kern, Tomasz Kulpok
Artur Przejczowski, Paweł Siewiorek
3 Linar Cup 1 25/28.11.2021 Pavyotts Mill Cup 24 200£ Kamil Woś, Kamil Drozd
4 Pomorska Potyczka z Adder Carp 3 12/16.09.2021 Miłoszewo 24 1200 Krzysztof  Sabinasz, Oskar Nowicki
Przemysław Witkowski, Tomasz Ludzkowski
Ania Błachowiak, Hubert Rachwał
5 III Puchar  z Wędką po Podkarpaciu 2 21/24.10.2021 Extra-Carp Radymno 19 1200 Adrian Gdański, Sławomir Majkut
Patryk Guziec, Rafał Chwał
6 EKOBIVY Cup 2 2 28/31.10.2021 Uroczysko Karpiowe 36 1200 Iwona Błaszczyk, Mariusz Błaszczyk
Szymon Stasierski, Mariusz Przybylski
Tab. nr 1 – lista eliminacji do MPwWK PCM 2022 – cykl jesienny 2021

 

CYKL WIOSENNO-LETNI 2022

l.p. Nazwa zawodów Przyznana ilość PCM Termin zawodów Miejsce/Łowisko Planowana Ilość zespołów Cena wpisowego KWALIFIKACJA do FINAŁU PCM 2022
1 IV Polish Carp Casting 1 20/24.04.22r Uroczysko 40 1400 Karol Kułakowski i Szymon Wódka
2 XIV Puchar Śląska 1 11/15.05.22r Uroczysko 40 1400 Marek Wystyrk i Mateusz Mrozek
3 IV Puchar Staropolanki 3 23/28.05.22r Staropolanka 24  1200 Dariusz Malik i Robert Malik

Wiktor Siwiec i Hubert Jodłowski

Mariusz Wieczorek i Dariusz Rzeźniczek

4 Anglia 2 14/17.04 Anglia Przemyslaw Kucharski i Patryk Budziński

Łukasz Chochowski i Marcin Suwalski

5 I Puchar Rdzuchowa 1 29.04/03.05.22r Rdzuchów 18 1000 Bartłomiej Milczarski i Albert Zagroda
6 III Wojna Klubów Karpiowych 1 25/28.08.22r łowisko Zgoda 15 1200
7 VII Batalia Karpiowa PCT 1 07.2022 Jerzyn 20 1100
8 VIII Puchar Carp-World 1 06.2022 Gajdowe 17
9 III Polska Bitwa Karpiowa 3 03/08.05.22r Miłoszewo 24 Janusz Badełek i Martyna Dadas

Damian Sztyrak I Marcin Kasprzak

Damian Procek , Mariusz Stopczyński i Wojciech Janoszek

10 V Puchar Piastów 3 18/22.05.22r Jerzyn 25 Gracjan Kornowicz i Mikołaj Dzoździnski

Damian Mocek i Karol Nowak

Grzegorz Grembecki i Wojtek Gruszka

11 IX Puchar Carppassion 3 21/26.06.22r Jerzyn 32 1050
12 XIII Maraton Karpiowy Sośnie 2 17/22.05.22r Zalew Sośnie 12 Dominik Kowalski, Zbigniew Mak Sławomir Szymczyk

Damian Majorczyk, Natalia Rosiak, Przemek Siwek

13 Carp Tour 1 18/22.05.22r Uroczysko 36 1500 Paweł Grycman i Jan Puchała
14 Pomorska Potyczka z Adder Carp 2 21/24.07.22r J. Wandzińskie 16 1200
15 Puchar Lontiko 2 06/10.07.22r Szymanowice 19 1200
16 II Puchar Sklepu CARPSEEDS 1 11/15.05.22r Radymno 19 1200 Kamil Maik, Grzegorz Wielgos, Maciej Wierzbowicz
17 PCM Junior Cap 2 20-24.07.22 r. Jerzyn 20 400
18 VII Cypriniada Małopolska 1 21/24.04.22r Łowisko Oczko 10 600 Paweł Nowojowski i Tomasz Śliwa
19 Eliminacje do PCM Perła Mazowsza 1 19/22.05.22r Przystanek Bielawa 12 1200 Jakub Lewandowski, Maciej Miszczak
20 IV Puchar z Wędką po Podkarpaciu 2 24/28.08.22r Radymno 19 1200
21 II Puchar Big Fish Podkarpacia 2 26/29.05.22r Radymno 19 1200 Maciek Stępień, Bartosz Chojnacki, Stanisław Chojnacki

Krzysztof Imiloczyk i Witold Smolarczyk

22 II Wyborowy Big Fish Borowy Staw 1 12/15.05.22r Borowy Staw 14 1200 Damian Koziarski i Patryk Rawiński
23 Domowa Kuchnia Karpiowa 2 02/05.06.22r Nowaki 22 900
24 IX Pomorski Puchar SBS 2 02/06.09.22r Wandzinek 16 900
25 V zawody o Puchar Eko Baits 2 20/24.04.22r Radymno 19 1200 Kamil Dudzik i Łukasz Leś

Maksymilian Szylar, Dariusz Walat

26 V urodziny Eko Baits 1 23/26.06.22r 3K Przylasek 18 500
27 VI Śląski Puchar SBS 1 02/05.06.22r Łowisko Gajdowe 17 1000
28 VII Puchar Szmaragdowego Stawu 1 25-28.08.2022 Szmaragdowy Staw 10 800
29 I Puchar Jeziora Prokowskiego 1 14/17.07.2022 Jezioro Prokowskie 10 700
30 I Puchar Oddziału Kuj-Pom PFWK 1 cze.22 Jezioro Długie 15 500
31 Rozpoczęcie sezonu z PFWK 2 21/24.04.2022 Zalew Sośnie 16 800 Michał Trzasko i Rafał Hejzner

Błażej Urbaniak i Miłosz Maciejowski

32 BIG FISH Szmaragdowego Stawu 1 02/05.06.2022 Szmaragdowy Staw 10 800
33 VIII Cypriniada Małopolska 1 28-31.07.2022 Oczko „69” Gdów 10 900
34 Zawody charytatywne rzutowe 1 12-15.08.2022 Oczko „69” Gdów 10 600
35 I Karpiowe Mistrzostwa Polski Ratowników Górniczych 1 11-14.08.2022 Łowisko „Na Owczarni” 13 1000
Tab. nr 2 – lista eliminacji do MPwWK PCM 2022 – cykl wiosenno-letni 2022

 

W PRZYPADKU BRAKU TERMINOWEJ WPŁATY LUB NIE DOPEŁNIENIA WARUNKÓW REGULAMINU PRZEZ ORGANIZATRÓW ZATWIERDZONYCH ZAWODÓW ELIMINACYJNYCH, ZAWODY TE BĘDĄ WYKREŚLANE Z LISTY I ZASTĘPOWANE ZAWODAMI Z LISTY REZERWOWEJ.