Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
Eliminacje MPwWK PCM 2023

Eliminacje MPwWK PCM 2023

  1. CYKL JESIENNY 2022
l.p.Nazwa zawodówPrzyznana ilość PCMTermin zawodówMiejsce/ŁowiskoPlanowana Ilość zespołówCena wpisowegoKWALIFIKACJA do FINAŁU PCM 2023
1Linar CUP Anglia23-6.11.2022BrewSone 123300£
2V Puchar Staropolanki212-17.09.2022Staropolanka241400 złJacek Szolc i Marek Ocipiński

Grzegorz Dmowski i Grzegorz Kaszubiński

3II Puchar Rdzuchowa101-04.09.2022Zalew Rdzuchów20700 złMariusz Momot/Krzysztof Rytych
4Puchar Sklepu Kaper128.09-02.10.2022Na Gołyszu171200 zł
Michał Przybyła i Patryk Trzebuniak
5XV Puchar Śląska107-11.09.2022Uroczysko401400 złZbigniew Pawłowski, Rafał Kotkowski, Marcin Dzikowski
6V Puchar z Wędką na Podkarpaciu221-25.09.2022Radymno191400 złSzymon Jarocki i Damian Obłąk

Jasiek Misztal i Michał Suszek

7EkoBivy CUP313-16.10.2022Uroczysko401400 zł
8Eliminacje Stawy Dębina115-18.09.2022Stawy Dębina151200 złMateusz Mazurek i Robert Rączka
9III Wyborowy Big Fish108-11.09.2022Borowy Staw141200 złKrzysztof Zwierzyński i Dominik Olasik
10II Zloty Korzecki Big Fish129.09-01-10.2022Korzecznik121200 złzawody odwołane
11Jesienna Zasiadka Karpiowa Carp Team Sośnie206-11.09.2022Zalew Sośnie16900 złJacek Wala i Dominik Wala

Dawid Skalski, Dawid Miedziński, Maria Miedzińska

12Dębowa CUP326-30.10.2022Dębowa302000 zł
Tab. nr 1 – lista eliminacji do MPwWK PCM 2023 – cykl jesienny 2022CYKL WIOSENNO-LETNI 2023
l.p.Nazwa zawodówPrzyznana ilość PCMTermin zawodówMiejsce/ŁowiskoPlanowana Ilość zespołówCena wpisowegoKWALIFIKACJA do FINAŁU PCM 2023
1V Puchar Mad Carp126/30.04.2023PZW Krynice/Lublin/241200
2Jagodowa Łuska1Jagodno201200
3Wojna Klubów Karpiowych IV124/27.08.2023Zgoda151400
4III Puchar Rdzuchowa105/09.07.2023zalew Potworów201000
5VIII Batalia Karpiowa PCT105/09.07.2023Jerzyn241400
6X Puchar Carp-World111/14.05.2023Gajdowe171200
7Kruszyniada Karpiowa220/25.06.2023Jerzyn321150
8Linear Cup220/23.04.2023B-1 Oxford221600
9II Puchar Domowej Kuchni Karpiowej218/21.05.2023Nowaki201200/1400
10V Polish Carp Casting219/23.04.2023Uroczysko401800
11XVI Karpiowy Puchar Sląska110/14.05.2023Uroczysko401800
12VI Puchar Staropolanki215/20.05.2023Staropolanka241500
13IV Polska Bitwa Karpiowa203/07.05.2023Miłoszewskie24
14Pomorska Potyczka z Adder Carp120/23.07.2023Jez. Wandzińskie161200
15X Pomorski Puchar SBS123/27.08.2023Jez. Wandzińskie161400
16VII Śląski Puchar SBS101/04.06.2023Gajdowe171400
17I Puchar Videotronic125/28.05.2023stawy Dębina13/151400
18II Puchar Sklepu CARP SeEDS110/14.05.2023Radymno191300
19IX Cypriniada Małopolska101/04.06.2023Oczko 6910900
20II Puchar Karpia NSZZ Solidarność w PGG122/25.06.2023łowisko Lin17400
21IV Wyborowy Big Fish125/28.05.2023Borowy Staw141200
22Infinity Cup224/28.05.2023Na Golyszu191800
23Puchar Piastów212/16.06.2023Jerzyn301800
24II Puchar Prtalu Karpiarze PL130.08/03.09.23Jez. Krążno161600
25Eko Baits1 –Radymno191300
26Trzciana Cup1 –Trzciana101000
27III Puchar Big Fish Podkarpacia124/28.08.2023Radymno191300
28VI Puchar Z wędką po Podkarpaciu124/28.05.2023Radymno191300
29Carp-Tour207/11.06.2023Uroczysko401600
30Puchar Lontiko105/09.07.2023Wróblowa171200
31Zalew Sośnie116/21.05.2023Sośnie16 –
32PCM Junior119/23.07.2023Strong Carp Lake18 –
33Zawody Carp Team Sośnie219/23.07.2023Strong Carp Lake20
34Rozpoczęcie sezonu z PFWK i SWKS117/20.04.2023zalew Boryszew17 800
35I Puchar Śląskiego Oddziału Terenowego PFWK3 15/18.06.2023Uroczysko33 1200
36VIII Puchar Szmaragdowego Stawu1 17/20.08.2023Szmaragdowy Staw10 900
37II Puchar J. Prokowskiego1 17/21.05.2023jez.Prokowskie10 900
38II Puchar Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Terenowego PFWK1 –17 –

Tab. nr 2 – lista eliminacji do MPwWK PCM 2023 – cykl wiosenno-letni 2023