Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
 I PUCHAR VIDEOTRONIC  – Eliminacja PCM2023 – 20-23 kwietnia

 I PUCHAR VIDEOTRONIC  – Eliminacja PCM2023 – 20-23 kwietnia

W dniach 20-23.04.2023 na stawach Dębina w Poznaniu odbył się pierwszy puchar Videotronic.
Impreza otrzymała status eliminacji do Polish Carp Masters 2023. W czwartek równo o godzinie 8.30. ruszyła rejestracja wszystkich zawodników i już po niespełna godzinie wszystkie ekipy mogły przystąpić do lososwania stanowisk. O godzinie 12.00 sędzia dał sygnał rozpoczęcia zawodów na pierwszą rybę zawodów troszkę musieliśmy poczekać i około godziny 19.00 mamy zgłoszenie o pierwszej rybie zawodów ze stanowiska nr13 waga ryby 5.80 kg.

Po pierwszej dobie łowienia kilka ekip mogło pochwalić się złowionymi rybami i tak na st.14 Daniel Pachurka i Dominik Sarul łowią karpia o wadze 11.750 kg co daje im pierwsze miejsce po pierwszej dobie łowienia . Druga doba przyniosła zdecydowanie więcej ryb odpaliło kilka topowych stanowisk i tak st. 6. 11. i 12. łowi w nocy po 3 ryby i zdecydowanie włanczają się do gry o zwycięstwo w zawodach. Warto dodać ze kolega ze st.6 łowi pięknego karpia o wadze 15kg co daje mu big fisha całych zawodów.

Ostatnia doba zawodów była bardzo nerwowa bo tak naprawdę każda ekipa mogła jeszcze wygrać całe zawody i pojechać na wielki Finał Mistrzostw Polski 2023. Ostatnia noc zawodów jak zawszę przyniosła duże zmiany w tabeli chłopaki ze stanowiska nr13 w kilka godzin doławiają kilka ładnych ryb i włączają się o nagrodę główną to samo dotyczy kolegów ze stanowiska nr15 chłopaki w ostatni poranek zgłaszają 3 ryby do wagi które jak się okazało dają im 4 miejsce w zawodach.

Jako organizator Chciałbym bardzo podziękować wszystkim dryżyną za start w zawodach wszystkim sponsorom za pomoc Stowarzyszeniu Stawy dębina Poznań za udostępnienie wody na czas trwania zawodów. Warto jeszcze dodać że łączna pula nagród wyniosła ponad 20 tysiecy złotych.

💥 I PUCHAR VIDEOTRONIC 💥

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym POLISH CARP MASTERS 2023‼️

W dniach 20-23 kwietnia na Stawach Dębina odbędzie się “I PUCHAR VIDEOTRONIC” ‼️

Impreza cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że miejsca na zawody rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki 🙂💪

Zachęcamy do śledzenia poczynań zawodniów.

Powodzenia 👊

🇵🇱🇵🇱🇵🇱

#PFWK #PCM #PCM2023 #EliminacjePCM

 

Udostępnij: