Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
IV ZAWODY O PUCHAR GRUPY SIEPIETNICA

IV ZAWODY O PUCHAR GRUPY SIEPIETNICA

🎣 Wspaniałe wieści od Grupy No Kill – Siepietnica & Wróblowa! 🎣

Drodzy Wędkarze, miłośnicy klimatu łowisk oraz przyjaciele,

Mamy dla Was ekscytującą informację! Zbliża się czwarta edycja naszych prestiżowych zawodów o Puchar Grupy! To nie tylko wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu każdego członka naszej społeczności, ale także coś znacznie więcej…

Co edycję dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć prestiż naszych zawodów grupy, stawiając na jeszcze wyższy poziom rywalizacji i pasji do wędkarstwa No Kill. Dlatego też podczas IV Zawodów o Puchar Grupy Siepietnica & Wróblowa No Kill 2024 wprowadzamy coś wyjątkowego – nasze zawody zyskują nowe miano!

🏆 Eliminacje do Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym 2024 – Polish Carp Masters! 🏆

Dzięki PFWK – Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego, nasze zawody to doskonała okazja, aby połączyć swoją pasję do 🐠 wędkarstwa z możliwością rywalizacji na najwyższym 📈 poziomie, a jednocześnie wspierać zasady etycznego wędkowania i prestiżu naszych zawodów.

Czekajcie z nami na kolejne informacje ℹ️ dotyczące daty, zapisów, zasad i nie tylko. To będzie wydarzenie pełne emocji, przyjaźni i niesamowitych ryb, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Bądźcie gotowi na wyzwania, których nie można przegapić, a jednocześnie dołączcie do nas, aby wspólnie działać na rzecz grupy i łowisk!

Do zobaczenia nad wodami!

#GrupaNoKillSiepietnicaWroblowa #GrupaNoKill #WędkarstwoNoKill #PolishCarpMasters #MistrzostwaPolskiKarpiowe #PucharGrupy #pfwk #pcm2024

Udostępnij: