Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
Jak wstąpić

Jak wstąpić

Jesteś we właściwym miejscu. Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od wstąpienia w szeregi Polskiej Federacji w Wędkarstwa Karpiowego.

Zainteresowany? To świetnie. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, które ułatwią Ci przejście przez krótki proces rejestracji,  a także odpowiedzą na kilka pytań.

WAŻNE – Rejestracja na portalu jest aktem woli i jest jednoznaczna z chęcią wstąpienia do naszego stowarzyszenia. Oznacza to zatem, że wypełniając poniższy formularz (rejestrując się na stronie) wyrażasz chęć wstąpienia w jego szeregi, utożsamiając się z naszą działalnością, statutem, czy kodeksem etycznym.

Zostań jednym z nas!

Zarejestruj się

 

Po zarejestrowaniu się Twoje konto zostaje utworzone, jednak nie posiada jeszcze wszystkich funkcjonalności. Po głosowaniu Zarządu otrzymasz e-maila z danymi do wpłaty. Po opłaceniu składki członkowskiej i zaksięgowaniu jej na naszym koncie (nie dotyczy osób poniżej 21 roku życia), Twoje konto zostanie aktywowane. W tym momencie stajesz się pełnoprawnym członkiem PFWK, mając dostęp do wszystkich funkcjonalności strony w tym rezerwacji federacyjnych łowisk!

Następnie na swoim koncie będziesz mógł dodać swoje zdjęcie do elektronicznej legitymacji, a ta zostanie udostępniona na Twoim profilu.

 

Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pfwk@pfwk.pl