Polska Federacja
Wędkarstwa Karpiowego

PFWK

patronite
Postępy w pracach nad budową domków i altanek na łowiskach Szmaragdowy Staw oraz Lazurowy Staw

Postępy w pracach nad budową domków i altanek na łowiskach Szmaragdowy Staw oraz Lazurowy Staw

 

Cieszymy się, że możemy Wam przekazać najnowsze wieści dotyczące naszych prac nad budową domków i altanek nad urokliwymi łowiskami Szmaragdowy Staw oraz Lazurowy Staw. Nasza ekipa nieustannie pracuje, aby uczynić te miejsca jeszcze bardziej wyjątkowymi i przyjaznymi dla wszystkich naszch gości.

Postępy w budowie:

1. Domki: Zakończyliśmy ostatni etap planowanych prac, oddając do użytku pięć dwuosobowych domków na Szmaragdowym Stawie, które czekają na Was już od 1 kwietnia. Na początku kwietnia w środku domków planujemy jeszcze drobne prace wykończeniowe, do których aktywnie włączyli się nasi członkowie – szacunek Panowie! Domki wyposażone zostaną w wieszaki, pułki i niewielki stolik. Skromnie, ale to nie wczasy w Ciechocinku – tu przyjeżdża się przecież oglądać zachody słońca i witać dzień z kawką nad wodą!

 

2. Altanki: Wspólna pasja łączy nas wszystkich, dlatego też nie zapomnieliśmy o stworzeniu odpowiednich miejsc do relaksu i wymiany doświadczeń. Nasze altanki dla wędkarzy, jakie powstały na Lazurowym Stawie, czekają już tylko na spotkanie z impregnatem, aby przez lata mogły dawać Wam cień w upalne dni. Aktualnie jest ich 6 szt. Będą to idealne miejsca na poranną kawę czy wieczorne opowieści o karpiowych przygodach i marzeniach.

Pragniemy, aby łowiska Szmaragdowy Staw oraz Lazurowy Staw stały się nie tylko miejscem wędkarskich wyzwań, ale także przestrzenią, gdzie możecie odpocząć, cieszyć się naturą i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

PS. W jubileuszowym roku, związanym z 15leciem PFWK nie zabraknie również dodatkowych niespodzianek powiązanych z domkami na naszym łowisku. Bądźcie czujni i śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie.

Do zobaczenia nad wodą!

Ekipa PFWK

Udostępnij: